15. Genç AKADEMİ 21-22 Aralık'ta, Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi, Ankara'da !
info@orbilkent.co

VE BURÇUN İMİR SAHNEDE!

"Türkiye'nin Üniversite Buluşması"

  1. Genç AKADEMİ’nin ikinci gününde, ikinci konuşma Burçun İmir’in değerli katılımıyla başladı.

Hayatın sürprizlerle dolu olduğunu ve planladıklarımızın hiçbir zaman hayal ettiğimiz gibi gerçekleşmediğini göstermek üzere burada olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan İmir, kısaca kendi kariyerinden ve onu Allianz Kurumsal İletişim Direktörü pozisyonuna getiren macerayı anlatarak devam etti.

“Zaman, insanın tecrübe kazanması için önem arz ediyor.” diyen Burçun İmir doğru kararı almakta sezgilerin öneminin üzerinde durdu. “İç güdüleriniz size mutlaka doğru olanı söyler.” dedikten sonra bir dönem savaş muhabirliği yaptığını ve bu dönemdeki zorluklarını, aynı zamanda sahada olup Bağdat’ta kalmanın kendisi için bir tutku olduğunu anlattı. “Vasatlar vasatlarla, iyiler kendilerine rakip olabilecek iyilerle çalışır fakat siz, hep sizi yukarıya çıkarabileceklerle çalışın.” Diyen Burçun İmir, deneyimlerin, deneyimlemenin kendine ne çok şey kattığını ve o heyecan arayışının hayatının nasıl bir parçası olduğunu dinleyicilere aktardı.

Konuşmacıların sorularını alarak konuşmasını sürdürdü Burçun İmir. “Bencil liderlikte insan bir yere varamıyor, yeri geldiğinde paylaşabilmek.” sözleriyle de genç liderlere ve genç lider adaylarına ilham kaynağı oldu. Kendisine değerli katılımından ve ilham veren konuşmasından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir