SSS

Organizasyon sadece gün boyunca süren seminerlerden mi oluşmaktadır?

İki gün boyunca süren seminerler ve fuaye alanındaki sürpriz etkinliklere ek olarak Genç AKADEMİ katılımcılarına özel bir gece eğlencesi de programımızda yer almaktadır.

 

Genç AKADEMİ Katılım Süreci nasıl işliyor?

Başvuruların açılması ile beraber konaklamalı veya konaklamasız biletlerini alan katılımcılar Genç AKADEMİ’de bizimle olabilirler. Bu süreçte il dışındaki katılımcılar kendi okullarındaki temsilciler ile iletişim kurabilirler.

 

Konaklamalı veya Konaklamasız biletlerin farkı nedir?

Konaklamalı bilette şehir dışından gelen katılımcılarımız için 24 Aralık akşamı ve 23-24 Aralık akşamı olmak üzere iki alternatifte konaklama fırsatı bulunmaktadır. Konaklamasız bilet, 24 Aralık akşamı konaklamalı bilet ve 23-24 Aralık akşamı konaklamalı  seçenekleri bilet fiyatlarında farklılık içermektedir.

 

Ankara dışından gelen katılımcılar için konaklama imkanı var mı?

Ankara dışından gelen katılımcılarımız websitesinden veya elden biletlerini satın alırken faydalanmak istedikleri konaklama seçeneğini belirttikleri takdirde bizim tarafımızdan ayarlanan şehir merkezinde yer alan otellerde konaklayabileceklerdir.

 

Genç AKADEMİ için bir önkoşul veya eleme Süreci Var Mı?

Genç AKADEMİ’ye her üniversite, her bölüm ve her sınıftan öğrenci katılabilir. Etkinliğin amaçlarından biri farklı öğrenci kitlelerini bir araya getirmektir.

Herhangi bir ön eleme süreci içermemektedir.

 

Genç AKADEMİ’nin hedef üniversite bölümleri ve sınıfları var mı?

Türkiye’nin birçok farklı üniversitesinden ve bölümünden gelen öğrencilerin bir araya geldiği bir platform olan Genç AKADEMİ’ ye katılmak için belirli bir kısıtlama bulunmamaktadır. Öğrencilerinin  birçok önemli şirketin iş ve staj imkanlarından faydalanabileceği bu platformda bütün katılımcılar kendilerine önemli bir network de katabilecekler.

 

Temsilcilerin görevi nedir?

Türkiye’nin birçok üniversitesindeki Genç AKADEMİ temsilcileri tanıtım, başvuru süreçlerinde ve katılımcıların Ankara’ya ulaşımlarının sağlanmasında ve yardımcı olacaktır.

 

Etkinlik sonunda herhangi bir sertifika alabiliyor muyum?

Açılış oturumundan itibaren organizasyonumuza katılan katılımcılara etkinlik sonunda sertifikaları teslim edilecektir.

 

Şehir içi ulaşım nasıl sağlanıyor?

Şehir içi ulaşım kulübümüz  tarafımızdan belirli duraklarda duran araçlarla sağlanacaktır.

 

Şehir dışından gelen katılımcılar için ulaşım nasıl sağlanıyor?

Büyük kitleler halinde gelen katılımcılarımız için ulaşım sağlama imkanımız bulunmaktadır. Ancak bu konuda yardımcı olabilmemiz için etkinlikten en az 3 gün öncesine kadar organizatörlere haber verilmelidir. Bunun dışındaki katılımcılarımız için otobüs ve tren garlarında otobüslerimiz bekleyecektir.